در باره ما

بیانیه ماموریت

3Cinno روشنایی با هدف انقلاب تاسیس شد: تامین کننده یکپارچه خلاق و الهام بخش و قابل تنظیم چراغ روشنایی محصولات نورپردازی شرکتهای تولید در بازارهای سرگرمی باشد. ما سفارشی در خدمت ادغام ما همان هدف به عنوان شما به اشتراک گذاری برجسته: به نورپردازی ویژه.

روشنایی بخشی قابل توجه از نمایش داشته و یا به سادگی به ویژه روشنایی نشان می دهد، هیچ کار آسان برای هر شرکت تولید روشنایی است که ادعا می کند به ارائه تجربه استثنایی بصری است. چرا اينگونه است؟ منبع روشنایی شما می توانید الهام از قرعه کشی بیش از حد سخت برای پیدا کردن و یا بیش از حد خیره به تغییر است. وقتی که همه در اطراف شما می گوید همین اما پس چگونه شما واقعا عناصر ویژه هیچ چیز می تواند?

ما شروع به 3Cinno روشنایی بخش به شما راه حل ارائه می دهد.

ما نه تنها توسعه محصولات نورپردازی خلاق، چند منظوره و بیشتر مبتنی بر DMX؛ از همه مهمتر, ما ارائه راه حل های سفارشی.

ما اعتقاد داریم که حتی یک تغییر کوچک در محصول اصلی می تواند تفاوت را. ما همچنین معتقدیم که محصول نورپردازی خوب نه تنها کیفیت استاندارد است، آن را به یکی که مردم بیشتر باید.

سفارشی امکان ایجاد تغییر کمک می کند تا شما را به جای تغییر و حتی پیشنهاد شما فرصت منجر به تغییر در صنعت سرگرمی چراغ روشنایی شما فراهم می سازد.

ما قصد داریم برای شرکت شما در این سرویس خاص را الهام بخش به جلو و کمک به شما برنده اعتبار شما سزاوار.

غیر از راه حل های سفارشی برای محصولات،خدمات یکپارچه سازی نیز ساخته شده در بهترین راه خدمت می کنند طراحی شده است. هر مشتری منحصر به فرد است. ما آن را متوجه آن احترام و درمان آن با بسته خدمات سفارشی اما در اصل همان: هرگز به شما چیزی را از دست دهید.


ویژگی های یکپارچه سازی سرویس

یکپارچه سازی انقلابی

یک دهه تجربه در صنعت سرگرمی LED اجازه می دهد که ما یک مهم واقعیت: LED صفحه نمایش و نور از نزدیک متصل, به ویژه هنگامی که آن را به برنامه می آید. الهام بخش و قابل تنظیم روشنایی مورد را در بخش روشنایی 3Cinno شده است؛ به راحتی، 3Cinno گروه نمایش شما با همان محصولات LED صفحه نمایش با کیفیت عرضه خواهد شد. ما بخش دو LED با هم کار کنند در استانداردهای حرفه ای بالا خدمت می کنند.

سفارشی

سفارشی راه خلاق برای روشنایی خود خاص است.

اگر شما انجام می شود افت با نقص محصول؛

اگر شما پر حرارت در مورد طراحی روشنایی شما شبیه هیچ دیگر;

اگر شما از خلاقیت خود و امید به تغییر روشنایی جدید منجر شود و الهام بخش بیشتر;

ما اینجا به کارخانه رویای شما. کارخانه ای که تولید و ترویج می کند. اعتبار شما شایستگی این را برای باز کردن یک بازار کاملا جدید از ایده های نوآورانه خود را دریافت کنید.

بازرسی کیفیت

یکی از روش های ما را به توسعه محصولات جدید است منبع از تولید کنندگان ما شرکای ما اعتماد کنید، چرا که ما همیشه عناصر به جدید باز نگه داشتن چشم به شما را. شما به ما اطلاع اداره errands و انجام بازرسی کیفیت در نظر بگیرند. فقط به این دلیل ما برای تولید اینجا در این بازار مانند پشت دست ما مهمتر از دانستن حقایق آن نیست، چرا که مشارکت و همکاری بین ما مبتنی بر اعتماد هم.

خدمات VIP

شما شایستگی استفاده از درمان ما دستکش سفید. هر چه می تواند محدوده پروژه شما، بدون درز پشتیبانی شما قبل، حین و پس از فروش وجود دارد. حتی اگر چیزی را اشتباه می رود، آن نمی خواهد آخرین.

بسته کامل برای رفتن

شما از ما می خواهد بسته راه حل. هر کجا که شما استفاده از کیت، ما را چیز مطمئن شوید که به شما استفاده از آن را هموار.

زمان آگاه

هیچ چیزی وجود دارد به عنوان زمان، هرگز و هرگز خواهد بود. ما مردم هم آگاه هستند. خدمات برای شما خواهد شد سریع، neat و هرگز چیزی را از دست.


ارزش اصلی

ما ترس نیست که به چه کسی هستیم، چرا که ما شجاع برای شروع یک تغییر و راه سفر کمتر است.

ما دریغ نکنید ما اعتقاد داریم بزرگ است چرا که ما با اعتماد به نفس به سفارشی سازی بیشتر و ایجاد اختلاف.

ما تعجب اگر آن است زمان مناسب برای شروع، از آنجا که ما برای ایجاد خدمات یکپارچه سازی نوآوری است که برنده خود را تشویق متمرکز شده است.

به عنوان یک گروه مجتمع 3Cinno در حال رشد است به همسرتان اعتماد.