سفارشی

برای نمایش و یا یک رویداد یا هر محل سرگرمی است که رنگ، شانس بزرگ که شما را پیدا کنید تولید روشنایی است مشکل ترین و پیچیده ترین بخش وجود دارد. به خصوص وقتی که می آید راه اندازی و پیاده کردن پیچیده و همچنین اتصال که سر خود را گیج می کند.

می توان گفت که این محصولات نورپردازی نگهداری بالا و همیشه مشکل را; اما شما همچنین می توان گفت آن است که دقیقا قدرت دارند: انعطاف پذیری. به عنوان بخش مهمی از ما خدمات یکپارچه سازی، سفارشی اجازه می دهد تا شما را به استفاده از آن.

اسطوره یک مورد سفارشی...

از آنجا که شما فکر می کنم آن افتضاح زمان رفتن را از طریق جزئیات فنی زیادی طول می کشد و همچنین هزینه های قابل ملاحظه ای سفارشی ممکن است چشم انداز دلهره آور برای بسیاری از شما.

اما هنگامی که سفارشی سازی مبتنی بر عدم تخصص و غارت که فقط اتفاق می افتد.

دور کانال های سنتی ارائه پشتیبانی فنی حرفه ای و تعامل با مشتریان به طور مستقیم, ما قادر به ارائه سرویس های سفارشی است که شما می دید باور نکردنی است.

سفارشی سازی خدمات برجسته

-اصلاح محصولات
سرگرمی چراغ روشنایی آیتم های موجود در بازار برای محصولات نورپردازی می تواند مفید آمده; اما هنگامی که شما محصولات نورپردازی نیاز ویژه آن همیشه مانند آن نخواهد بود. درست است که دهد هیچ دو یکسان هستند و آنها احتمالا طعم های مختلف از حتی همان روشنایی مورد انتظار.

سفارشی سازی امکان تغییر محصولات نورپردازی های آماده برای یک نیاز خاص شما فراهم می سازد. شما می توانید طول سفارشی و منتشر کننده سفارشی و سفارشی روش ضد آب یا بیشتر ممکن است راه حل های سفارشی. ما اعتقاد داریم که حتی یک تغییر کوچک در محصول اصلی می تواند تفاوت را.

 - مفهوم نور با نام تجاری جدید
اگر شما نمی توانید مورد روشنایی مناسب است که به تولید خود را در میان بسیاری از گزینه های موجود; اگر شما یکی از آنها الهام گرفته و تولید یک ایده جدید روشنایی; ما اینجا به شما ارائه می دهد جایگزین برای آن را سفارشی کنید.

شما ایده های نوآورانه فقط به تولید خاص خود را در آغاز نشده است. اما ممکن است شانس که شما می توانید بازار کاملا جدید به دلیل آن باز خواهد شد. پس از این اتفاق باید اعتبار شما شایستگی این را دریافت کنید. ما هرگز به شما دست که قول می دهم. ما قصد داریم با شما کار می کنند و از طریق هر چه طول می کشد برای این فرایند مشروعیت. ما ارائه ایده اصلی حفاظت و ایجاد مشارکت در از مùtual سود.

-سفارشی روشنایی راه حل بسته

به غیر از استفاده از سفارشی به برخی از محصولات، ما نیز ارائه بسته راه حل های سفارشی. بر اساس تخصص و فهم خود را نیازهای ما همه چیز شما نیاز دارید در یک پروژه است مراقبت از برای اطمینان حاصل کنید. از طراحی فلش و یا طرح های 3D به انتخاب محصولات به پشتیبانی پس از فروش، خدمات یکپارچه سازی نیز خیاط ساخته شده به شما یک بسته کامل برای رفتن است.