پروژه نورپردازی 3Cinno --- DMX R-Dot برای روشنایی خیابانی

- Nov 02, 2017-


Australia Project 5.jpg


3Cinno است تلاش برای افزایش نام تجاری خود را و تجربه!

DMX R-Dot به عنوان نور تزئینی به طور گسترده ای در نمایش زنده، حزب تعطیلات، ضیافت عروسی، جشنواره جشنواره استفاده می شود. ساختار قوی انعطاف پذیر، شکل انعطاف پذیر، اعمال شده به هر صحنه. قابلیت انتقال نور بالا، نرخ بازخوانی بالا، عملکرد با هزینه بالا. DMX R-Dot به عنوان دکوراسیون روشنایی محبوب مردم در سراسر جهان است. نور پس از شکستن پیکسل، بعد از شکستن پیکسل ها، داده ها هنوز هم منتقل می شوند حتی برخی از پیکسل های نزدیک شکسته می شوند. کنترل DMX می تواند DMX R-Dot را روشن یا خاموش، کنترل سخنرانی رنگ تغییر و کنترل روشنایی DMX R-Dot ... شما می توانید کنترل را به اثر آنچه که شما می خواهید تنظیم کنید. کیفیت قابل اعتماد، IP65 ضد آب و ضد گرد و غبار، مناسب برای استفاده در فضای باز دائمی. این می تواند انعطاف پذیر، نصب آسان، استفاده آسان، حمل و نقل آسان ..


اثرات پروژه:

2.jpg

1.jpg


محصولات مرتبط:

DMX R-Dot


3Cinno در نوآوری محصولات LED قابل تنظیم و خدمات عالی برای خدمات بهتر مشتریان نیاز دارد.

منبع تغذیه نوآورانه و حرفه ای 3Cinno LED محصولات خلاق، الهام بخش و قابل تنظیم را برای شرکت های تولید کننده نور در بازارهای سرگرمی ارائه می دهد. ما سفارشی سازی را در خدمات یکپارچه سازی ما برجسته می کنیم، به اشتراک گذاری همان هدف به عنوان شما: برای ساخت صفحه نمایش LED و روشنایی LED ویژه. بخش LED ما LED و بخش روشنایی LED با هم کار می کنند تا به شما در استاندارد حرفه ای بالا با دهه تجربه در صنعت LED سرگرمی خدمت می کنند. هر چه دامنه پروژه شما می تواند باشد، پشتیبانی بدون درز برای شما قبل، در طی و پس از فروش وجود دارد. حتی اگر چیزی به اشتباه برسد، طول خواهد کشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از صفحه نمایش LED 3Cinno یا روشنایی، از 3Cinno در www.3Cinno.com بازدید کنید .

راه حل LED سفارشی ایجاد تجارب BRAND چشمگیر!

با ما تماس بگیرید: color-facebook-48.png color-linkedin-48.png color-youtube-48.png


یک جفت:پروژه 3Cinno چراغ روشنایی --- DMX نوار سخت و DMX نوار انعطاف پذیر برای دکوراسیون فروشگاه آدیداس بعدی:طرح نورپردازی 3Cinno --- نوار انعطاف پذیر DMX برای دکوراسیون پله مدرن