پروژه 3Cinno چراغ روشنایی --- DMX نوار سخت و DMX نوار انعطاف پذیر برای دکوراسیون فروشگاه آدیداس

- Nov 21, 2017-

DMX Strip4.JPG


3Cinno است تلاش برای افزایش نام تجاری خود را و تجربه!

DMX Rigid Strip 120 درجه زاویه دید، صاف و حتی نور است. هر 3 LED در امتداد عالمت برش قابل برش است با توجه به نیاز عملی. مصرف برق کم، با عمر 50،000 ساعت + طول عمر. فوق العاده روشن، شدت بالا و قابلیت اطمینان. روبان انعطاف پذیر برای خم شدن در اطراف خم شدن. حالت جامد، مقاوم در برابر لرزش ضربه. DMX Rigid Strip می تواند اثرات آب پرتقال، تعقیب و اسکن شدن را به دست آورد. بسته به روش های مختلف نصب ممکن است اثر پویایی متفاوتی از شخصیت و طراحی رنگ متفاوت داشته باشد. نصب آسان، روشنایی بالا، حفاظت در برابر ایمنی و انرژی، طول عمر طولانی، کاهش روشنایی.

نوار انعطاف پذیر DMX مواد نرم می تواند پیچ ​​و خم تصادفی و زخم آزادانه حرکت در فضای سه بعدی بدون شکستن. هر نوار پیکسل از DMX512 IC استفاده می کند که استاندارد DMX512 PROTOCOL است و هر پیکسل می تواند مقیاس درجه خاکستری بالا را تغییر دهد. آنها می توانند برای برنامه های داخلی و خارجی مانند نمای ساختمان، مرکز خرید، مراسم جشن یا مهمانی، دیسکو، دکوراسیون باشگاه شبانه استفاده شوند. طول سفارشی و نصب آسان. این ویژگی به طور کامل صاف و حتی پخش نور، حل مشکل نور درخشان است. با روشنایی فوق العاده، مصرف انرژی کم و ویژگی های سازگار با محیط زیست، این نوع نوار نور باعث می شود که شما زندگی روشن و رنگی داشته باشید.


اثرات پروژه:

IMG_2518.JPG


محصولات مرتبط:

نوار انعطاف پذیر DMX 10 پیکسل / م


3Cinno در نوآوری محصولات LED قابل تنظیم و خدمات عالی برای خدمات بهتر مشتریان نیاز دارد.

منبع تغذیه نوآورانه و حرفه ای 3Cinno LED محصولات خلاق، الهام بخش و قابل تنظیم را برای شرکت های تولید کننده نور در بازارهای سرگرمی ارائه می دهد. ما سفارشی سازی را در خدمات یکپارچه سازی ما برجسته می کنیم، به اشتراک گذاری همان هدف به عنوان شما: برای ساخت صفحه نمایش LED و روشنایی LED ویژه. بخش LED ما LED و بخش روشنایی LED با هم کار می کنند تا به شما در استاندارد حرفه ای بالا با دهه تجربه در صنعت LED سرگرمی خدمت می کنند. هر چه دامنه پروژه شما می تواند باشد، پشتیبانی بدون درز برای شما قبل، در طی و پس از فروش وجود دارد. حتی اگر چیزی به اشتباه برسد، طول خواهد کشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از صفحه نمایش LED 3Cinno یا روشنایی، از 3Cinno در www.3Cinno.com بازدید کنید .

راه حل LED سفارشی ایجاد تجارب BRAND چشمگیر!

با ما تماس بگیرید: color-facebook-48.png color-linkedin-48.png color-youtube-48.png


یک جفت:3Cinno LED Dot Lighting-Lighting Project 1 بعدی:پروژه نورپردازی 3Cinno --- DMX R-Dot برای روشنایی خیابانی