LED طرح نورپردازی 3Cinno --- LED Flexi Mesh برای روشنایی مرحله

- Nov 06, 2017-

rihchy martin  project.jpg


3Cinno است تلاش برای افزایش نام تجاری خود را و تجربه!

LED Flexi Mesh وزن سبک، نازک، شفاف است، و کاربر می تواند هر صفحه نمایش بزرگ منطقه با ماژول واحد مورد نیاز را ایجاد کند. با طراحی مقاوم ضد آب و باد، می توان آن را برای برنامه در فضای باز استفاده کرد. LED Flexi Mesh از یک نوع سبک نور پیکسل LED نرم و قابل انعطاف تشکیل شده است که می تواند با استفاده از لوازم جانبی مناسب، سیستم کامل نمایش رنگی شفاف را جمع آوری کند. ویژگی های آن عبارتند از: انعطاف پذیری، سبک وزن، بسیار شفاف، که به انواع مختلفی از نصب، مانند انعطاف، پیچ و تاب، پیچ و تاب، چرخش، و غیره اقتباس می شوند. این آرمیتیشن و خلاقیت بالا است که می تواند آزادانه برای جمع شدن در اشکال مختلف . IP 66 مناسب برای استفاده دائمی در فضای باز یا در محیط داخلی است. نفوذ پذیری بالا، به راحتی از طریق نور، هوا و دود عبور می کند. این می تواند به کاربرد انعطاف پذیر از نقطه، خط و هواپیما برسد. این بهترین انتخاب برای شرکت طراحی خلاق برای رسیدن به طراحی ساده تر و برنامه های کاربردی مختلف توسط یک محصول است.


اثرات پروژه:

rihchy martin  project (1).JPG

rihchy martin  project (3).JPGمحصولات مرتبط:

LED Flexi Mesh

3Cinno در نوآوری محصولات LED قابل تنظیم و خدمات عالی برای خدمات بهتر مشتریان نیاز دارد.

منبع تغذیه نوآورانه و حرفه ای 3Cinno LED محصولات خلاق، الهام بخش و قابل تنظیم را برای شرکت های تولید کننده نور در بازارهای سرگرمی ارائه می دهد. ما سفارشی سازی را در خدمات یکپارچه سازی ما برجسته می کنیم، به اشتراک گذاری همان هدف به عنوان شما: برای ساخت صفحه نمایش LED و روشنایی LED ویژه. بخش LED ما LED و بخش روشنایی LED با هم کار می کنند تا به شما در استاندارد حرفه ای بالا با دهه تجربه در صنعت LED سرگرمی خدمت می کنند. هر چه دامنه پروژه شما می تواند باشد، پشتیبانی بدون درز برای شما قبل، در طی و پس از فروش وجود دارد. حتی اگر چیزی به اشتباه برسد، طول خواهد کشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از صفحه نمایش LED 3Cinno یا روشنایی، از 3Cinno در www.3Cinno.com بازدید کنید .

راه حل LED سفارشی ایجاد تجارب BRAND چشمگیر!

با ما تماس بگیرید: color-facebook-48.png color-linkedin-48.png color-youtube-48.png


یک جفت:طرح نورپردازی 3Cinno --- نوار انعطاف پذیر DMX برای دکوراسیون پله مدرن بعدی:3D Lighting Project 3D --- DMX 3D لوله عمودی برای نورپردازی شب شبانه