3Cinno LED Dot Lighting-Lighting Project 1

- Jan 31, 2018-

4.jpg


3Cinno LED Dot Lighting بنیادیترین شرایط فیزیکی محیط کار است. نورپردازی نصب شده دارای یک اندازه ذهنی از نور، پراکندگی آبی واقعی، و گسترش، عدم تماشای نور، سازگاری از بی ثباتی و فرصت از تابش غیر قابل انفجار مخرب است. به غیر از نقاط ضعف آشکار در مورد روشنایی اداری خوب، این همان چیزی است که نیاز به رفاه و کار بهتر نمایندگان است. یادگیری مشغول است و تسهیل کننده ها با معرفی کامل نورپردازی پشتیبانی می شوند.


برای انجام نورپردازی، نورپردازی مورد نیاز، حرکت 3Cinno چراغ نور چراغ، چراغ مش مشعل، پیکسل LED، قدرت بالا چراغ، ماژول LED، نوار انعطاف پذیر LED، نوار LED، لوله دیجیتال دیجیتال، دیوار واشر LED، DMX پنل LED و LED Dance Floor برای قرار گرفتن در معرض نورپردازی مطلوب، مناسب بود.


LED Dot Lighting Queensferry Crossing را روشن کرده است - یک چارچوب جدید شگفت انگیز که در قسمت شرقی شرقی اسکاتلند گسترش یافته است. LED Dot Lighting با M & E Master SES Engineering Services (SES)، با مبلغ 1.35 میلیارد پوند، هماهنگ شده است. سرگردان شروع به آرام کردن وزن در حال حاضر پل راه راه، که شرکای ادینبورگ با منطقه فیف. اطمینان از نورپردازی های Thorn، ساختار رانده شده را روشن کرده است، و یک جریان قابل توجهی از نور منتشر می کند که به پایان رسیده است.


با طول 2.7 کیلومتر (1.7 مایل)، Crossing Queensferry طولانی ترین رابط سه برج باقی مانده است با سیاره مرتبط است. برج ها، هر کدام بیش از 200 متر ارتفاع، مربوط به جاده 37000 کیلومتر (23000 مایل) کابل کشی هستند - به اندازه کافی برای فرار از زمین. این ساختار از جاده ی تحسین شده ی Forth Rail Bridge در بالادست تشکیل شده و به طور مداوم در حدود 24 میلیون وسیله نقلیه به کار خود ادامه می دهد.


helloexport1512312387629.jpg

طراحی روشنایی به منظور تقویت سبک قوی توسعه و صدور گواهینامه، باعث کاهش کارآیی ضرورت شد. پیشرفت های نورپردازی و نورپردازی عمدتا محدودیت های متنوعی را به نمایش گذاشتند، استفاده از مرکزی نشان می دهد و صحیح تمرکز تمرکز تردید قابلیت اطمینان و شکستن نقطه نور و نور خیره کننده.


3Cinno LED Dot Lighting برای روشن کردن برج ها و مشخص کردن شرایط ویژه افزایش در میان شب. این اتصالات در سطح جهانی یک لنز مجاز را به وجود می آورد که نور فیزیکی جدیدی را ارائه می دهد، از جمله سطوح ظاهری روشنایی عمودی که برج های شمالی، جنوبی و مرکزی را به نمایش می گذارد. سازمان جالب و گرم و حفاظت از IP65 به حفظ عملکرد پایدار و پایدار کمک می کند.


این ارتقاء جدید، به طور ناگهانی ایجاد شده از شیشه های اکریلیک با طول 3 متری در طول تمام طول خود، برای محافظت از نسیم و کمک به نگه داشتن پلت فرم در فضای طوفانی، درهم آمیخته است. پیوستن به 2610 لامپ LED لبه دار لبه دست ساز، این بخش Utilitarian را به یک عنصر درجه یک تغییر می دهد و یک لکه شگفت انگیز نور را به پایان می رساند. در عین حال، بیش از 2،000 اتصالات روشنایی DTL 3Cinno به منظور ارائه تجهیزات الکتریکی و دستگاه رطوبت ساز عمومی. امتیاز IP65 و کیفیت فوق العاده بی رحمانه نتیجه گیری می کند که Aquaforce بدون کمیتی به شرایط مرطوب و بی نظیر در کمک می تواند در زیر مسیر حرکت کند.


به رغم اینکه "ترتیب کشور" نشان می دهد که نورپردازی خیابان های سرنشینان به طور کامل بر روی افزایش نیست، 3Cinno LED Dot Lighting با حفاظت قوی IP66 به برنامه هایی برای تصویب سطح پایین در جاده اضافه شد. 3Cinno LED Dot Lighting با استفاده از پیشرفت Flat Beam® برای تضمین یک پایه رانندگی مبهم برای این همگرایی، تقویت می کند، در حالی که دور زدن و تماشای از راه دور با تلفیق سیستم CMS Transport Scotland امکان پذیر است. پایه روشنایی در این راه با موفقیت از تعهد دولت اسکاتلند برای کاهش انتشار کربن، کاهش سلیشی نور و محدود کردن تاثیر بر صحنه مشترک حمایت می کند. 3Cinno LED Dot Lighting برای روشن کردن بلوار راه در دو طرف چارچوب.


پل کوگینز، معاون ارشد گروه Zumtobel در شمال اروپا، تأیید کرد: "ما راضی هستیم تا بر این ناخودآگاه عظیم تاثیر گذار باشیم. این یک پیشرفت شگفت انگیز است که به دنبال یک پیشرفت تکان دهنده از ساخت و ساز کنونی است. عبور Cross Queensferry عالی است دستاورد و همهی افراد باید بر رضایت سازنده این ساختار بسیار برجسته تلقی شود. "

یک جفت:3Cinno DMX پروژه لوله در تایلند بعدی:پروژه 3Cinno چراغ روشنایی --- DMX نوار سخت و DMX نوار انعطاف پذیر برای دکوراسیون فروشگاه آدیداس