پیکسل LED نقطه DMX RGB به رهبری نور Madrix چراغ روشنایی

پیکسل LED نقطه DMX RGB به رهبری نور Madrix چراغ روشنایی

این پیکسل ها DMX را می توان در نمای ساختمان مرکز خرید، بانک، و پل و غیره نصب شده است. روشنایی بالا SMD RGB LED در این پیکسل مونتاژ شده است. آدرس DMX می تواند به طور خودکار تنظیم و همچنین حفظ. نصب و راه اندازی آسان با تمام پیکسل در ارتباط سریال. ارتباط بین ...

چت کن

جزئیات محصول

این پیکسل ها DMX را می توان در نمای ساختمان مرکز خرید، بانک، و پل و غیره نصب شده است. روشنایی بالا SMD RGB LED در این پیکسل مونتاژ شده است. آدرس DMX می تواند به طور خودکار تنظیم و همچنین حفظ. نصب و راه اندازی آسان با تمام پیکسل در ارتباط سریال. ارتباط بین پیکسل ها کاملا تحت حمایت از 3Cinno Artnet کنترل هماهنگ شده است. پروتکل کنترل DMX512 استاندارد (حداکثر 44frames / دوم). محیط زیست دوستانه، بدون سر و صدا، بدون سوسو زدن. درخواست خازن های جامد از PCB برای time.Save طولانی قدرت 40٪ با DC به DC طراحی مدیریت قدرت کارآمد تر. محدوده وسیع ولتاژ کار: DC16V-DC24V.Apply به کاباره روشنایی، روشنایی مرحله، ایستگاه تلویزیونی نور و دکوراسیون، نور و دکوراسیون هتل و غیره.

F٪ 3`٪ E0GIFITPZRVZ ~ VA371.png

پیکسل LED نقطه DMX RGBW رهبری نور Madrix چراغ روشنایی

3C-FL-1CH 3C-FL-3CH 3C-FL-4CH

VC7B @ KLQ25) E4R] ~ `TIMW $ 4.png


پرسش و پاسخ:

1. راه حل های سفارشی برای این محصول چیست؟

  پوشش می تواند سفارشی.

2. استفاده از این محصول چیست؟

  این می تواند به کاباره روشنایی، روشنایی مرحله، ایستگاه تلویزیونی نور و دکوراسیون، نور و دکوراسیون هتل و غیره اعمال می شود.  

از ویژگی های منحصر به فرد این محصول 3. چه خبر؟

DMX512 / پیچ نصب / حداکثر 40PCS در سری

یک جفت:چراغ نقطه ای نور DMX512 پیکسل چراغ LED RGB پیکسل چراغ نقطه انعطاف پذیر LED بعدی:نه

پرس و جو